KAS IDEAALNE PÕRAND ON OLEMAS? EI…? AGA TEE SIIS ISE!

Koostöös OSMO-ga on meil sulle eriline pakkumine! Kõik, kes ostavad RM Stuudiost töötlemata 1-lipilist tamme laudparketti SW Tamm Rustic C/D 190mm (33,90 EUR/M2), saavad endale ideaalse põranda loomiseks OSMO õlivahad ja WAKOL liimid !!!-30%-lise!!! soodustustega ja lisaks personaalse konsultatsiooni OSMO meistriga leidmaks just SINULE ideaalne põrandatoon ja töötlus. See on ideaalne võimalus kujundada täpselt selline puitpõrand nagu Sinu interjööriga sobib.

PARKETT

4-faasiga, kolmekihiline ja 1-lipline kvaliteetne SW töötlemata tammeparkett on ideaalne toode, millega kujundada täpselt sellise viimistlusega põrand nagu sulle vajalik. Tutvu kampaaniatootega lähemalt siin: SW Tamm Rustic C/D 190mm

ÕLIVAHAD

Saksa brändi Osmo õlivahad on esmaklassilised viimistlusvahendid, millega saad kerge vaevaga luua sobiva tonaalsuse puidule, kaitsta seda kulumise, mustuse ja plekkide eest. 140 aastat kogemust puiduga on muutnud Osmo üheks tuntumaks puidu viimistlus-ja hooldusvahendite pakkujaks. Koostöös Osmo viimistlusmeistriga saab parketi ostja leida just temale õige viimistluslahenduse - õige tonaalsus, õige läike aste, õige puidukaitse. Ostjale valmistatakse sobivad tooninäidised ning tehakse personaalne konsultatsioon kuidas toodet õigesti peale kanda.

LIIMID

Wakol liimid on kvaliteetsed tooted valitud põranda paigalduseks. Soovi korral saab RM Stuudio abistada Sind nii viimistluse- kui paigaldusteenusega.
KÜSI HINNAPAKKUMIST TOOTEPAKETILE:
Email again: