Paigaldamisteenus

Meie kogemustega paigaldusmeeskond paigaldab Teie parketi kiiresti ja tehnoloogiliselt õigesti. Sageli ignoreeritakse erinevate materjalide ja aluspõrandate kohaseid paigaldamisnõudeid, mistõttu võib parkett juba esimese kütteperioodi järel deformeeruda ning oma kuju ja väljanägemise kaotada. Meie meeskonna mitmete aastate jooksul omandatud kogemused ning koostöö põrandamaterjalide tootjatega tagab õigete töövõtete ja materjalide kasutamise ning annab Teile garantii, et Teie põrand on vastupidav ning näeb hea välja aastakümneid.

Paigaldame laudparketti, liistparketti, põrandalauda, mosaiikparketti ning ka terrassilaudu. Lisaks pakume põrada lihvimis- ning õlitamisteenust ning hooldusõlitust juba olemasolevatele põrandatele.

Konkreetse pakkumise saamiseks palun võta meiega ühendus info@rmstuudio.ee

Õlitamisteenus

Õlipõrand vajab regulaarset hooldust, et säilitada algne väljanägemine pikaks ajaks. Kuna igas kodus kulub parkett erinevalt, on personaalne ka põranda õlitamisvajadus. Reeglina tuleks uuele õlitatud põrandale esimest korda hooldusõlitust teha esimese kasutusaasta jooksul. Edasipidi tuleks hooldusõlituse tegemisel lähtuda vajadusest! Kui põrandale hakkavad jääma nähtavad käigurajad või põrand tundub kare, tuleks taas õlitada. Tihedamat õlitust vajavad koridorid ja köök (soovitavalt kord aastas), harvemat hooldusõlitus vajavad magamistoad ja elutoad  (üle 2 või 3 aasta). Iga järgmise korraga muutub vajadus õlitada harvemaks, kuna põrand nö küllastub õlist, seda kulub vähem ning parkett püsib kauem ilus.

Lisaks perioodilisele hooldusõlitusteenusele pakume ka uute põrandate õlitamisteenust ning vanade põrandate taastamisteenust. Uute põrandate õlitamise puhul saate valida meie poolt Eestis esindatavate Osmo õlivahade suure värvivaliku hulgast just endale sobiva tooni. Samuti on võimalik toonide kokkusegamine, mis annab veelgi suurema valiku. Vanu ja kulunud põrandaid saab taastada, kui parkett lihvimismasinatega üle lihvida ning teha uus õlitus.

Lisaks põrandate õlitamisele pakume ka terrassi- ja fassaadilaudade õlitamisteenust.

Kasutame ainult Saksa tootja Osmo õlisid, õlivahasid ja hooldusvahendeid, mis baseeruvad looduslikel õlidel ja vahadel, on väga väikese kuivainesisaldusega ning lenduvad seetõttu minimaalselt ning on kerged kasutada. Enamus õlisid sisaldab ka vaha, mis tagab puidu kahekordse kaitse.

LHV järelmaks