Tuplex - parketi aluskate

Tuplex - parketi aluskate

Tuplex® on Soomes toodetav uue põlvkonna alusmaterjal, millel on mitmeid tehnoloogilisi eeliseid tavaliste alusmaterjalide ees. Tuplex sobib alusmaterjaliks kõigile naturaalsest puidust parkettidele ja laminaatparkettidele, mida paigaldatakse ujuvpõrandatena. Tuplex koosneb kahes kilekihist, mille vahele on pehmed polüstüreeni graanulid.

Heliomadused
Tuplex alusmaterjal parandab Sinu ujuvpõranda heliomadusi. See annab sügava, rikkaliku ja kindla heli, mis on omane kvaliteetsele põrandakattele.

Paigaldamise lihtsus
Tuplex on kasutajasõbralik, see on sile ja lame, aidates kaasa paigaldamisele. Väline kile on vähelibisev, pakkudes mugavat tööpinda ning takistades põranda osade asjatult liikumist nende kokkupanemisel. Kerge paigaldus tähendab ka kiiret paigaldust.

Ideaalne põrandaküttega põrandate jaoks
Tuplex omab madalat soojustakistust ning on seetõttu ideaalne juhul, kui põranda jaoks on valitud küttesüsteem.

100% sünteetilised materjalid
Sünteetilised materjalid on tavaliselt stabiilsemad ning nende riknemine on vähetõenäolisem, kui looduslikel kiududel. Nende materjalise stabiliseerimiseks ei olete  vaja.

Heaks kiidetud põrandakatete tootjate poolt
Tuplex alusmaterjali kasutavad ja soovitavad mitmed tootjad Euroopas ja Põhja Ameerikas.  Tuplex ületab nõudeid, ida seondatakse ujuvpõranda paigalduse ja kasutusega. Paljudel tootjate garantiialuseks on just Tuplexi kasutamine (Karelia, Timberwise jne).

Niiskusbarjäär
Tuplex pakub kahekordset niiskuskaitset. Väliskiled, mida Tuplexi valmistamisel kasutatakse, pressitakse spetsiaalse PE polümeeride ja lisandite seguga, mis on valitud pakkumaks suurimat võimalikku kaitset niiskuse eest ja pikka eluiga.

Kokkusurutavus
Tuplex säilitab oma kuju ka raskuse all. Materjal on testitud raskusega, mis kaalus 600kg/m2. Seitsmepäevase testimise käigus kaotas Tuplex 6,9% oma paksusest, tavaliselt kasutatav vaht kaotas sama testi käigus 76,2% oma paksusest.

Tasandab aluspõranda
Ainult Tuplex alusmaterjalil on konsistents,mis kohandub aluspõrandaga kõrvaldades kerged ebatasasused ning pakkudes põrandakattele ühtlast ja kindlat tuge.

Ventilatsioon
Ujuvpõranda pinna alla kinni jäänud niiskus võib põhjustada  põranda vigastusi. Tuplexi unikaalne konstruktsioon võimaldab õhu ringlemist läbi alusmaterjali ning kuivamist juhul, kui niiskus tungib aluspõrandani.

LHV järelmaks