Timberwise - parkett

Timberwise - parkett

Timberwise Oy on turul üks parimaid ühelipilise laudparketi tootjaid. Soome parketitootjana peavad lugu loodusest ja hindavad Soome kaasaegset asjatundlikkust puidutöötluse vallas. Nad on uhked oma toodetes peituva töö kvaliteedi ja teadmiste üle. 

Põrand on üks suuremaid pindu teie kodus. Seetõttu hoolitsevad nad selle eest, et Timberwise laudparketid oleksid turvalised, ilusad ja vastupidavad.

Puhas siseõhk on turvalise ja mugava kodu eelduseks. Sellepärast hakkas Timberwise ühe esimese parketitootjana maailmas kasutama oma toodetes täiesti formaldehüüdivabu liime. Seetõttu ei eralda parkett kahjulikku formaldehüüdi ja väheneb ärrituse ning allergiate oht. 

Vastupidav struktuur on parketi üks tähtsamaid omadusi. Puit on looduslik materjal, mis kohandub olemasolevate tingimustega. Niisketes oludes puitmaterjal paisub ja kuivas tõmbub kokku, seetõttu tekitab temperatuuri ja õhuniiskuse muutus pinget parketi liimitud ühenduskohtades. Timberwise’i parketi kolmekihiline ristliimitud struktuur on läbinud selle valdkonna kõige nõudlikumad testid. Isegi keev vesi ei riku parketi struktuuri.

Lugupidamine looduse vastu ja metsade kaitsmine kuuluvad Timberwise’i tegevuspõhimõtete hulka. Nende toodete PEFC sertifitseeritud  toormaterjal tuleb metsadest, kus metsandusse suhtutakse ökoloogiliselt, kokkuhoidlikult ja säästvalt. Lisaks sellele oleme asendanud eksootilise puidu kaasaegse värvimistehnoloogiaga.

Tootja koduleht: http://timberwiseparquet.com/

Meie koduleht: http://www.rmstuudio.ee/products/laudparketid?maker=2

LHV järelmaks