Skagerak - disainmööbel ja aksessuaarid

Skagerak - disainmööbel ja aksessuaarid

Skagerak'i, mida aastakümneid tuntud nime Trip-Trap all, algusajaks võib pidada juba 19. sajandit, kui praeguste omanike vana-vana-vanaisa Sören Möllebygger ehitas Skagen Odde'sse Taanimaal ajupuude lõikamise saekaatri. Tänaseni on Skageraki tooted inspireeritud austusest ja armastusest mere, meresõidu ja puidu vastu. 

Täna on Skagerak'i peamisteks tegevusaladeks puitmööbli, majapidamises vajalike kinkeartiklite ning puitpõrandate disainimine, arendamine ja müük. Toodetakse ainult väga kõrgekvaliteedilisi tooteid, tooted on arendatud peamiselt eramajapidamistele. Skagerak'i toodang on hinnatud väga paljudes riikides, kus rahvas jagab samu väärtushinnanguid ning austab traditsioone. Tuntuim tootegrupp on teak'i puidust aiamööbel. Skagerak käib siiski tooteid arendades ajaga kaasas - sel aastal toodi esmakordselt oma ajaloo jooksul turule mööblisari Ocean, mis ei ole tehtud puust, vaid plastikust ja metallist. 

Skageraki põhiväärtused on: 

- kvaliteet tootes, tootmises, teeninduses kvaliteet on brändi kõige olulisem komponent;
- eriline, enamasti merendusliku alatooniga disain; 
- keskkonnasõbralikkus tootmises, mille ilmekaks näiteks on puidu varumine ainult kanalitest, mis on puitu varunud legaalsetelt metsatöötlejatelt, kes on ühinenud metsa taastootmisprogrammidega.

LHV järelmaks