Serenzo - parkett

Serenzo - parkett

Serenzo® - Põrandad Austriast

 Meyeri perekond valmistab puitpõrandaid aastast 1980, mil Christophe Meyeri vanaisa asutas oma esimese puidutöötluse ettevõtte. Eriline oskusteave edastati põlvkonnast põlvkonda. Enam kui tuhat aastat kogemust on ühendatud moodsa tehnoloogiaga, luues midagi erilist- Serenzo®.

Serenzo® ostab puitu ainult jätkusuutlikust metsast ja seetõttu on garanteeritud FSC (Forestry Stewardship Council) logo.

Kõige esimene ja tähtsam puidutöötlus on puidu kuivatamine. Serenzo® kuivatatud puitu ei osta ja seega jääb kogu kvaliteedi vastutus endale. Nendel on 15 ahju, milles puit on hoolikalt kuivatatud kuni saavutatakse 9%-ne niiskus sisaldus.

Samuti Serenzo® kasutusest puuduvad troopilised puidud, panustades keskkonnakaitsesse.

Serenzo® ekspordib kõrge kvaliteediga parketti enam kui 35 maal ja on teadlik trendidest ja meelis toonidest. Nemad on tuntud kui uuenduslik juhtiv firma, olles samal ajal suurimad tootjad Euroopa  täispuidu alal.

Ajatu klassikaline stiil, trendikad värvid, vanutatud põrandad, mis annavad unikaalse veetluse sinu ruumidesse- see kõik on Serenzo®. Vali ise!

Vastupidavad ja stiilsed - Serenzo ® põrandad, valmistatud täpselt nagu sajandeid tagasi.

Saadaval erinevate viimistlustega: lihvitud, harjatud või vanutatud käsitööna, millega saavutatakse laua puitpõranda vanutatud võlu. Võimalus valida tamm, saar või pähkel, mida on võimalik nii lakkida kui õlitada nii naturaalse- kui ka meelt mööda värvitooniga. Laialdane valik kindlustab, et leiad  endale põranda unikaalse välimuse, tunde ja töötlusega. 

Stiili traditsiooniline põranda alajoon on valmistatud standardi järgi, kus kõik  4 külge on faasitud.

Põrand võib olla paigaldatud ebakorrapäraste mustritega või järgida  täpset disaini, nagu redeli disain või segatud laiused. Serenzo ® puitpõrandad on enamasti Serenzo ® kruvidega paigaldatud põranda alt, või liimitud aluspõrandale, näiteks betoonplaatidele.

Vali erinevate kõrgekvaliteediliste viimistluste vahel, alates antiiksest pinnast kuni kõige uudsemate värvideni.

LHV järelmaks