Quick Step - laminaat

Quick Step - laminaat

Belgia tootja QuickStep on laminaadituru liider. Laminaat QuickStep on väga vastupidav kulumisele, võimaldades ka pikaajalisel kasutusel säilitada esmase välimuse. Laminaat QuickStep on kulumiskindel ning säilitab esmase välimuse ka pikkaajalise kasutusel.

Laminaadi QuickStep tooted läbivad igas tootmisstaadiumis tiheda kvaliteedikontrolli, mis võimaldab neile anda 25 aastase garantii.

QuickStep laminaate võib paigaldada erinevatesse ruumidesse, nagu lastetoad, meditsiiniasutused jne.

1. LÄBIPAISTEV JA KULUMISKINDEL PEALISKIHT
Pealiskiht tagab kõrge vastupidavuse plekkidele, mehaanilistele löökidele, kriimustustele, suitsutuhale ja majapidamiskeemiale.  Kiht koosneb mitmetest melamiinkihtidest ning omab puidu või keraamilise plaadi struktuuri.

2. DEKORATIIVNE KIHT
Dekoratiivne pealiskiht määrab laminaadi välimuse. Dekoratiivne kiht on kõrge resolutsiooniga foto puidust või plaadist. Puidu või plaadi tekstuur taasesitletakse väga detailselt ning kinnitatakse aluskihile  melamiinvaiguga. Hästi töödeldud mustri ja struktuuri kombinatsiooniga imiteerib see puidustruktuuri või plaati ja tagab laminaadile eriti naturaalse välimuse.

3. Keskmine (põhiline) kiht – HDF
HDF- kõrgtihe puitkiudplaat, on  laminaadi põhikomponendiks. Põhimaterjaliks on töödeldud puitkiud ning kõrgkvaliteediline  melamiinvaik. Selline plaat on tugev ja stabiilne ning omab head niiskuskindlust.

 4. MELANIINKIHT
Melamiinkiht annab paneelile erilise stabiilsuse, ei deformeeru õigete hoiutingimuste, paigalduse ja kasutuse korral. 
LHV järelmaks