Korpela SUVIFlooring

Korpela SUVIFlooring

Suvi Flooring põrandakate on säästlik ja modernne lahendus, mis sobib kasutamiseks nii sise-kui välisruumides. Tegu on vastupidava ja kergesti hooldatava vinüülpõrandaga, mis oma välimuselt meenutab pigem tekstiilist põrandakatet. Sobib paigaldamiseks kodudesse (köögid, rõdud, trepid) kui ka avalikesse ruumidesse (kontorid, hotellid, pangakontorid, koolid, kauplused, meditsiiniasutused jne.)

Suvi Flooring põrandakate on väga vastupidav ning kergesti paigaldatav ja puhastatav. Toode on tulekindel ning väga hea heli- ja termoisolaator. Põrand säilitab oma värvi kenasti ka UV-valguse käes.

Suvi Flooring põrandakatet võib lõigata igas suunas kartmata äärte narmendamist. Põrand on koheselt peale paigaldamist kasutatav, hügieeniline ja kergesti puhastatav tänu vett ja mustust tõrjuvale pealispinnale.

Suvi Flooring´u tooteid eristab teistest PVC põrandamaterjalidest selle eriline tootmismeetod. Kootud PVC tootmine on tundlik protsess, mis eeldab oskusi ja aja jooksul kogutud teadmisi. Meie pikaajaline kogemus kudumistööstuses garanteerib kõrgeima kvaliteedi Suvi Floorig´u põrandakatetele.

Suvi Flooring´u tootevalikus on u. 50 erinevat värvitooni põrandakatteid. Tooteid saab tellida rulli või plaatidena.

Rulli laiused: 2m

Plaadi mõõdud: 25x50cm, 50x50cm, 100x100cm ja kolmnurgad (saadaval erinevates mõõtudes)

 Tootja koduleht: http://korpelaflooring.fi/products/

Meie koduleht: http://www.rmstuudio.ee/products/475

LHV järelmaks