Karelia - parkett

Karelia - parkett

Parkett, millel on juured. 

Karelia on traditsioonidega perefirma, mille juured on tugevalt Soome pinnases. Läbi aegade on põhjarahvad hinnanud metsa ja selle andameid. Soome looduslähedasse rahvakultuuri kuulub ka puu käsitlemise oskus - pärand, mida austatakse ka täna. Karelia on märk kvaliteedist ja professionaalsusest ning ehtsast hoolivusest looduse ja metsa suhtes. Oma loojate põhimõtteid järgides toodab Karelia uhkusega soome kvaliteet parkette.

Aastasadade jooksul parkett olnud loomulik valik kohtadesse, kus põrandalt on nõutud isikupära, vastupidavust ja pikaealisust. Puupõrand on alati väljendanud elamise kvaliteeti ja väärtust. Seepärast sobib ehtne laudparkett tänasesse päeva hästi. Lisaks arvukale hulgale kodudele on Karelia-parkett valitud mitmete tuntud ühiskondlike ruumide põrandamaterjaliks oma stiilsuse ja praktilisuse tõttu.

Karelia-parkett on ehtsast puust. Iga parkettpõrand on isikupärane, kunstiteos, mis räägib puu jäljendamatut lugu. Mida peaks Sinu parkett Sinust rääkima? Tutvu meie parketikollektsioonidega, leia oma lemmik ja vali kvaliteet, mis on väärt Sinu usaldust.

Karelia põhiväärtused on järgmised: 
· pikaajaline partnerlus, mis põhineb vastastikulisel usaldusel;
· oskuste ja teadmiste jagamine omavahel, teadmuspõhine sisekliima;
· innovaatilisusesse investeerimine, mis lähtub klientide vajadustest ja soovidest;
· keskkonnasäästlikkuse ja eetilisuse printsiibist lähtumine igapäevastes toimingutes.

Tehnoloogilised eelised: 
1. Kasutatakse ainult väga kvaliteetset toormaterjali. Laudparketi kaks alumist kihti (kuusest) hangitakse Soomest, kus puit on aeglase kasvuga, tihedam ning harjunud meie põhjamaise kliimaga. See vähendab õhuniiskuse ja temperatuuri kõikumiste mõjul paratamatult toimuvat puidu elamist. Pealiskihi materjalist kontrollitakse iga lipp lisaks masinatele ka veel järjestikku seitsme inimese poolt. Nii on vigaste tükkide sattumine parketti välistatud. 
2. Profiloc kinnitussüsteem, mida loetakse kõige paremaks klikksüsteemiks Euroopas, võimaldab põrandat paigaldada väga kerge vaevaga ka asjatundmatul inimesel. Profiloc kinnitussüsteem vähendab parketilaudade vahele pragude tekkimise ohtu talvisel madala õhuniiskusega perioodil. Kui tolerants kokku pandud parketilaudade vahel võib olla 0,1 mm, siis Karelia puhul on normiks 0,04-0,06 mm.
3. Tehases töödeldud pealispind tagab ühtlase ja täiusliku õli- või lakikihi. Töödeldud on ka laua servad, mis kaitseb laua vahesid niiksuse ja mustuse eest ning hoiab seeläbi ära servade üles kerkimise.  

Tootja koduleht: http://www.kareliaparketti.com/

Meie koduleht: http://www.rmstuudio.ee/products/laudparketid?maker=1

LHV järelmaks